Materace medyczne, ortopedyczne SleepMed

9wrz - by Dominator - 0 - In Sypialnia

SleepMed Supreme to materac prozdrowotny z linii ośmiu materacy medycznych stworzonych we współpracy z Laboratorium Sleep-Lab. To samo Laboratorium odpowiada za rozwiązania technologiczne i testy wszystkich materacy wypuszczanych przez markę Hilding i pozostałe marki własne Grupy Hilding Anders.

 

Materace medyczne, by mogły gwarantować zdrowy sen i spełniać walory estetyczne, wymagają szczególnego przygotowania. Wybierając materace ortopedyczne Hilding, użytkownicy mogą liczyć na komfort snu, wsparcie dla kręgosłupa i ładny design. Materace rehabilitacyjne tworzone są z wysokiej jakości materiałów, a następnie poddawane są licznym testom, dzięki czemu użytkownicy mają pewność, że decydują się na najlepsze materace na kręgosłup, które posłużą przez długie lata.

materace medyczne

Materace medyczne SleepMed swoją funkcjonalność zawdzięczają nowoczesnym technologiom wykorzystanym tak, by jak najlepiej zaspokajały różnorodne potrzeby i oczekiwania użytkowników. Podobnie jak inne materace piankowe marki, SleepMed Supreme został stworzony z wykorzystaniem najbardziej ergonomicznych materiałów i rozwiązań. To sprawia, że te materace medyczne doskonale dopasowują się to pozycji ciała, ale też pozwalają na skuteczniejszą regenerację organizmu. Ergonomia stanowi bowiem jeden kluczowych punktów filozofii Grupy Hilding.

 

Materace ortopedyczne mają spełniać określone zadania, ale to nie jedyne, co wyróżnia produkty SleepMed. Dla zachowania najwyżej higieny i czystości, Grupa Hilding wykorzystuje materiały zapewniające cyrkulację powietrza w materacu i odpowiedni poziom odprowadzania wilgoci, co daje pewność, że materac pozostanie wolny od grzybów i namnażających się bakterii. Co więcej, higiena charakteryzująca dobre materace idzie w parze z właściwościami, które odpowiadają za komfort termiczny użytkowania.

 

Testy przeprowadzane w Laboratorium Sleep-Lab obejmują także badanie trwałości przygotowanych produktów. Odpowiednia wytrzymałość charakteryzująca materace medyczne SleepMed jest gwarancją, że higieniczny, zdrowy sen będzie nam towarzyszył przez kolejne lata, a materac, mimo upływu czasu, zachowa swoje kluczowe właściwości. Materace prozdrowotne mają bowiem za zadanie zapewnić odpowiedni komfort snu, ale też wpływać korzystnie na organizm użytkownika. Materace najlepsze na kręgosłup to materace rehabilitacyjne i o szerokim oddziaływaniu prozdrowotnym. Obecnie poleca się szczególnie materace piankowe. W Grupie Hilding dominują materace viscomaterace piankowe z pianką termoelastyczną VitaRest® i wysokoelastyczną VPPHR. To dzięki nim produkty charakteryzują się szczególną elastycznością i odpornością na obciążenia.

 

Materace ortopedyczne nie są rozwiązaniem jedynie dla osób przewlekle chorych. Szczególne właściwości produktów medycznych, takich jak SleepMed Supreme, docenią wszystkie osoby, które od swojego materaca oczekują wysokiej jakości wykonania, najlepszej ergonomii i bezpieczeństwa. W gamie produktów znajdują się też materace dla dzieci, które pomogą w prawidłowym rozwoju najmłodszych. Dodatkowo taki produkt ucieszy wszystkich dbających o środowisko, ponieważ filozofia Grupy Hilding opiera się na wykorzystywaniu nietoksycznych środków i produkcji zgodnej z aktualną ustawą o ochronie środowiska.

 

Materace ortopedyczne SleepMed Supreme pozwalają korzystać użytkownikom ze wszystkich atutów wyróżniających produkty Grupy Hilding, a dodatkowo do wyboru pozostają jeszcze inne modele równie komfortowych i wysokiej jakości materacy medycznych. Przede wszystkim istotne jest jednak dopasowanie materaca do indywidualnych potrzeb, co pozwoli na skuteczną regenerację organizmu podczas snu i zapewni najwięcej korzyści w trakcie użytkowania. To właśnie z tego powodu Laboratorium SleepLab każdego dnia pracuje nad innowacyjnymi rozwiązaniami dla materacy prozdrowotnych SleepMed

Leave a Reply